akbank borç ödeme kredi kartı limit sorgulama kredi kartı borcu sorgula kredi kartı borç öğrenme kredi kartı borcu sorgula kredi kartı borcu sorgula kredi kartı borcu sorgula kredi kartı borcu sorgula kredi kartı borcu sorgula kredi kartı borcu sorgula yapı kredi borç sorgulama Şubat 31. Bölümü izle
10:03 : Fragmanı
10:03 : Fragmanı
10:03 : Fragmanı
10:03 : Fragmanı
10:03 : Fragmanı

Şubat 31. Bölümü izle

dizisi izle  Şubat 31. Bölümü izle

Şubat 31. Bölümü 24 Mayıs 2013 Cuma günü yayınlandı. Şubat 31. Bölümü izleyemediyseniz üzülmeyin. Şubat 31. Bölümünü hemen izleyerek dizinin heyecanını yaşamaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Saltuk, Samim ve Leyyal’in oğlu Azzam’ı kurtarmak için kara kutuyu çalar. Yağmur, annesinden Şubat’ın yerini öğrenmeye gider. Haldun’un elinde tutsak olan Şubat, Haldun’la bir anlaşma yapacaktır. Deli İbrahim, sevdiği kadın Elem’i bulmak için tayfadan ayrılmıştır. Duble ve Gülüm, Hayvan için topladıkları parayı vermek için Hayvan’ın annesinin evine gittiklerinde bir sürprizle karşılaşırlar. Saltuk, Azzam’ı kurtarabilecek mi? Yağmur Şubat’ın yerini öğrenebilecek mi? Şubat’ın Haldun’la yapacağı anlaşma ne olacak? Deli, Elem’i bulabilecek mi? Duble ve Gülüm’ün karşılaşacağı sürpriz ne olacak?

Şubat dizisi her Cuma kendi kanalında sevenlerinin karşısında olacaktır.Bir önceki yazımız olan Pacific Rim Filmin Fragmanı başlıklı konumuzda pacifc rim fragmanı izle, pacific rim ve pacific rim izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş:
"Şubat 31. Bölümü izle" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
img

BENZER FRAGMANLAR

dizi kategorileri
facebook
çok okunan haberler
Malesef, bugün hiç haber girilmedi.
Malesef, bu hafta hiç haber girilmedi.
Malesef, bu ay hiç haber girilmedi.
Yandex.Metrica