Şubat 31. Bölümü izle

Şubat 31. Bölümü izle

Şubat 31. Bölümü 24 Mayıs 2013 Cuma günü yayınlandı. Şubat 31. Bölümü izleyemediyseniz üzülmeyin. Şubat 31. Bölümünü hemen izleyerek dizinin heyecanını yaşamaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Saltuk, Samim ve Leyyal’in oğlu Azzam’ı kurtarmak için kara kutuyu çalar. Yağmur, annesinden Şubat’ın yerini öğrenmeye gider. Haldun’un elinde tutsak olan Şubat, Haldun’la bir anlaşma yapacaktır. Deli İbrahim, sevdiği kadın Elem’i bulmak için tayfadan ayrılmıştır. Duble ve Gülüm, Hayvan için topladıkları parayı vermek için Hayvan’ın annesinin evine gittiklerinde bir sürprizle karşılaşırlar. Saltuk, Azzam’ı kurtarabilecek mi? Yağmur Şubat’ın yerini öğrenebilecek mi? Şubat’ın Haldun’la yapacağı anlaşma ne olacak? Deli, Elem’i bulabilecek mi? Duble ve Gülüm’ün karşılaşacağı sürpriz ne olacak?

Şubat dizisi her Cuma kendi kanalında sevenlerinin karşısında olacaktır.Bir önceki yazımız olan Pacific Rim Filmin Fragmanı başlıklı konumuzda pacifc rim fragmanı izle, pacific rim ve pacific rim izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş:
"Şubat 31. Bölümü izle" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Bu konuya hiç yorum yapılmadı.
HEMEN YORUM YAP

Keywords: Şubat 31. Bölümü izle , Şubat 31. Bölümü izle konusu, Şubat 31. Bölümü izle fragmanı, Şubat 31. Bölümü izle filmi, Şubat 31. Bölümü izle izle, Şubat 31. Bölümü izle seyret, Şubat 31. Bölümü izle oyunculari, Şubat 31. Bölümü izle ne zaman cikar, Şubat 31. Bölümü izle biletleri, Şubat 31. Bölümü izle sinema filmleri,, Şubat 31. Bölümü izle filmleri
img

BENZER FRAGMANLAR

dizi kategorileri
facebook
çok okunan haberler
Malesef, bugün hiç haber girilmedi.
Malesef, bu hafta hiç haber girilmedi.
Malesef, bu ay hiç haber girilmedi.
Yandex.Metrica