Qüfür Komedi Sinema Filmi

Qüfür Komedi Sinema Filmi

Film Puanı:
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
Film Adı :
Qüfür Komedi Sinema Filmi
IMDB Puanı :
Süre :
Vizyon Tarihi :
26 Nisan 2013 Türkiye
Yapım Yılı :
2013
Tür :
Komedi
Ülke :
Türkiye
Müzik :
Görüntü Yönetmeni :
Yapımcı :
Film Konusu :
Umut tacirlerinin lideri olan ve insanları sömüren Limon Hoca lakaplı bir şeyh öldükten sonra oturmuş sistemin bozulmasını istemeyen diğer tarikat üyeleri duruma el koyarlar. Düzenin bozulmamasını sağlamak için ve aynı şekilde devam etmesi ancak ölen Limon Hocanın oğlunu bulmaları gerekir.
Filmin Fragmanı :


 
Qüfür komedi filmi yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusu iken yayınlanma kararı alınan qüfür filminde anlatılan konu Üç kağıtçılık yapan ve bu yol sayesinde zenginliğe ulaşan bir şeyhin ölümünün ardından bu işten ekmek yiyen diğer tarikat üyelerinin düzenin bozulacağının korkusu sarar sonradan akıllarına ölen şeyhin oğlu gelir onu tarikatın başına geçirmek isterler ve bu şekilde oturmuş bir düzenin kaybolmayacağına inanırlar. Qüfür sinema filmi 26 Nisan 2013 tarihinde Türkiye sinemalarında yerini alacak.Bir önceki yazımız olan Dünya Savaşı Z Sinema Filmi başlıklı konumuzda aksiyon filmi, dram filmi ve dünya savaşı z hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar

Paylaş:
"Qüfür Komedi Sinema Filmi" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Bu konuya hiç yorum yapılmadı.
HEMEN YORUM YAP

Keywords: Qüfür Komedi Sinema Filmi , Qüfür Komedi Sinema Filmi konusu, Qüfür Komedi Sinema Filmi fragmanı, Qüfür Komedi Sinema Filmi filmi, Qüfür Komedi Sinema Filmi izle, Qüfür Komedi Sinema Filmi seyret, Qüfür Komedi Sinema Filmi oyunculari, Qüfür Komedi Sinema Filmi ne zaman cikar, Qüfür Komedi Sinema Filmi biletleri, Qüfür Komedi Sinema Filmi sinema filmleri,, Qüfür Komedi Sinema Filmi filmleri
img

BENZER FİLMLER

fragmanlar
facebook
çok okunan haberler
Malesef, bugün hiç haber girilmedi.
Malesef, bu hafta hiç haber girilmedi.
Malesef, bu ay hiç haber girilmedi.
Yandex.Metrica