Paranormal 3D Korku ve Gerilim Filmi

Paranormal 3D Korku ve Gerilim Filmi

Film Puanı:
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
Film Adı :
Paranormal 3D Korku ve Gerilim Filmi
IMDB Puanı :
3.5
Süre :
86 Dakika
Vizyon Tarihi :
24 Mayıs 2013 Türkiye
Yapım Yılı :
2011
Tür :
Korku, Gerilim
Ülke :
İspanya
Müzik :
Görüntü Yönetmeni :
Yönetmen :
Senaryo :
Film Konusu :
Bir psikiyatri öğrencisi olan Angela dünyanın normalin dışı olan güçlerine inanmamaktadır. Üniversitenin en tuhaf ve anlaşılması zor olan profesörler, Angela ve okuldaki diğer öğrencilerden oluşan bir grup kurarak hikayesi sır olan bir maden beldesine gitmeleri gerekmektedir. Burada yapılması gereken görev ölüm sonrası hayatın olup olmadığının göstergesi olabilecek ipuçlarını bulmaları gerek. 4 öğrenci ve arkadaşı ve kız kardeşi ile hazırlıklara başlayan Angela 'nın artık kasabaya gitme vakti gelmiştir. Diana ve Angela küçüklükten kalma olaylarından dolayı araları bozuk iki kardeştir.
Filmin Fragmanı :


 

 


 
Paranormal 3d korkuyu gerilime katarak yaşatan bu sinema filminde. Dört üniversite öğrencisi, bir profesör ve birde Angela nın kardeşi Diana dan oluşan grubun kurulup hikayesi sır gibi saklanan bir maden kasabasına gidip ölüm sonrası hayatın olup olmadığını incelemeleri gerekmektedir. Bu grubun içinde küçüklükten kalma sorunlardan dolayı araları soğuk olan iki kardeşte vardır. Kasabaya vardıklarında yapmaması gereken bir şeyi yaparlar ve ölümden sonra yaşama giden kapıyı açarlar. Paranormal 3D sinema filmi 24 mayıs 2013 tarihinde vizyona girecektir. Paranormal 3d filmine ait fragman izleyebilirsiniz ya da paranormal 3d filmine ait film içi görüntülerini inceleyebilirsiniz. paranormal 3d sinema filmine ait oyuncuları yönetmeni senaristi yapımcısı gibi bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz.Bir önceki yazımız olan Sevimli Canavarlar Sinema Filmi başlıklı konumuzda animasyon filmi, komedi filmleri ve macera hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar

Paylaş:
"Paranormal 3D Korku ve Gerilim Filmi" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Bu konuya hiç yorum yapılmadı.
HEMEN YORUM YAP

Keywords: Paranormal 3D Korku ve Gerilim Filmi , Paranormal 3D Korku ve Gerilim Filmi konusu, Paranormal 3D Korku ve Gerilim Filmi fragmanı, Paranormal 3D Korku ve Gerilim Filmi filmi, Paranormal 3D Korku ve Gerilim Filmi izle, Paranormal 3D Korku ve Gerilim Filmi seyret, Paranormal 3D Korku ve Gerilim Filmi oyunculari, Paranormal 3D Korku ve Gerilim Filmi ne zaman cikar, Paranormal 3D Korku ve Gerilim Filmi biletleri, Paranormal 3D Korku ve Gerilim Filmi sinema filmleri,, Paranormal 3D Korku ve Gerilim Filmi filmleri
img

BENZER FİLMLER

fragmanlar
facebook
çok okunan haberler
Malesef, bugün hiç haber girilmedi.
Malesef, bu hafta hiç haber girilmedi.
Malesef, bu ay hiç haber girilmedi.
Yandex.Metrica