akbank borç ödeme kredi kartı limit sorgulama kredi kartı borcu sorgula kredi kartı borç öğrenme kredi kartı borcu sorgula kredi kartı borcu sorgula kredi kartı borcu sorgula kredi kartı borcu sorgula kredi kartı borcu sorgula kredi kartı borcu sorgula yapı kredi borç sorgulama Dila Hanım 35. Bölümü izle
10:03 : Fragmanı
10:03 : Fragmanı
10:03 : Fragmanı
10:03 : Fragmanı
10:03 : Fragmanı

Dila Hanım 35. Bölümü izle

Paylaş:
dizisi izle  Dila Hanım 35. Bölümü izle

Dila Hanım 35. Bölümü 14 Haziran 2013 Cuma günü yayınlandı. Dila Hanım 35. Bölümü izleyemediyseniz üzülmeyin. Dila Hanım 35. Bölümünü hemen izleyerek dizinin heyecanını yaşamaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Melis’in kendi kızı olduğunu öğrenen Rıza bu duruma kendisini hazırlamaya çalışır. Dila’nın tavrı merakla beklenirken Azer’in tek derdi Fatma’yı ailesinden istemektir.Rıza ve Melike buna karşıyken Fatma’nın bulduğu çare ikisini de dize getirir. Haydar Melike’nin son günlerdeki tavrından rahatsız olur. Aralarındaki kavga Haydar için bardağı taşıran son damladır.Rıza ve Melike’nin gönülsüz eveti ile Azer ve Fatma düğün hazırlıklarına başlar. Arzu’nun şantaj cd’si Dila’nın eline geçecek midir? Görkemli düğün gecesinde beklenmedik gelişmeler olur. Melike konaktaki yalnızlığa dayanabilecek midir? Sultan düğünde keyifleri kaçırırken Rıza’nın sürpriz konuğu Dila ve Rıza arasına kesin ayrılık tohumları atacaktır.

Dila Hanım dizisi her Cuma kendi kanalında sevenlerinin karşısında olacaktır.Bir önceki yazımız olan Kurtlar Vadisi Pusu 195. Bölüm Fragmanı başlıklı konumuzda Kurtlar Vadisi Pusu, Kurtlar Vadisi Pusu 06 Haziran Perşembe ve Kurtlar Vadisi Pusu 195. Bölüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler
"Dila Hanım 35. Bölümü izle" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
img

DİĞER DİZİLER

Yandex.Metrica