Beni Böyle Sev 15. Bölümü izle

Beni Böyle Sev 15. Bölümü izle

Beni Böyle Sev 15. Bölümü 21 Mayıs 2013 Salı günü yayınlandı. Beni Böyle Sev 15. Bölümü izleyemediyseniz üzülmeyin. Beni Böyle Sev 15. Bölümünü hemen izleyerek dizinin heyecanını yaşamaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Ömer, Safiye’den duyduklarını sorgulamak üzeri telaşla annesine gider. Bu arada Ayşem, Ömer’in neden yengesiyle konuştuğunu öğrenmeye çalışır. Geceleri çalışmaya başlayan, gündüzleri de derslere ve sınavlara giren Ömer, Ayşem’e neredeyse zaman ayıramaz olmuştur. Bu durumdan huzursuzlanmaya başlayan Ayşem, Ömer’in planladıklarını öğrendiğinde tam anlamıyla şaşkına döner. Nail, yaşadığı şoktan sonra açacakları köfteci dükkanına odaklanır. Ancak hâlâ bilmediği gerçekler vardır ve onun için yeni bir şok dalgası adım adım yaklaşmaktadır. Nezih’in kardeşi Semih, bir süre onunla kalmak üzere yanına gelir. Ancak yaşananlardan sonra kardeşiyle kalabileceği bir evi olmayan Nezih, zorda kalır. Haluk’un telkiniyle tekrar Reha’nın evine girerler. Nadide’yle kavga eden Reha, bu sırada aynı eve gelir ve işler karışır. Öte yandan Ömer’in yurt dışında yaşayan halası sürpriz bir şekilde çıkagelir. Evlendiğinden habersiz olduğu yeğeni Ömer’in, nasıl böyle ani bir karar verdiğine çok şaşırmıştır.

Beni Böyle Sev dizisi her Salı kendi kanalında sevenlerinin karşısında olacaktır.Bir önceki yazımız olan Havada Aşk Var Romantik Komedi başlıklı konumuzda Amour et Turbulences, Amour et Turbulences izle ve Havada aşk var hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş:
"Beni Böyle Sev 15. Bölümü izle" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Bu konuya hiç yorum yapılmadı.
HEMEN YORUM YAP

Keywords: Beni Böyle Sev 15. Bölümü izle , Beni Böyle Sev 15. Bölümü izle konusu, Beni Böyle Sev 15. Bölümü izle fragmanı, Beni Böyle Sev 15. Bölümü izle filmi, Beni Böyle Sev 15. Bölümü izle izle, Beni Böyle Sev 15. Bölümü izle seyret, Beni Böyle Sev 15. Bölümü izle oyunculari, Beni Böyle Sev 15. Bölümü izle ne zaman cikar, Beni Böyle Sev 15. Bölümü izle biletleri, Beni Böyle Sev 15. Bölümü izle sinema filmleri,, Beni Böyle Sev 15. Bölümü izle filmleri
img

BENZER FRAGMANLAR

dizi kategorileri
facebook
çok okunan haberler
Malesef, bugün hiç haber girilmedi.
Malesef, bu hafta hiç haber girilmedi.
Malesef, bu ay hiç haber girilmedi.
Yandex.Metrica