turkcell fatura odeme
kredi karti borcu sorgulama
kredi karti borcu sorgulama
fatura odeme
halkbank borc odeme
kontor yukleme
kredi karti borc sorgula
tl yukleme
ıng bank borc sorgulama
Beni Affet 380. Bölümü izle
10:03 : Fragmanı
10:03 : Fragmanı
10:03 : Fragmanı
10:03 : Fragmanı
10:03 : Fragmanı

Beni Affet 380. Bölümü izle

Paylaş:
dizisi izle  Beni Affet 380. Bölümü izle

Beni Affet 380. Bölümü 24 Mayıs 2013 Cuma günü yayınlandı. Beni Affet 380. Bölümü izleyemediyseniz üzülmeyin. Beni Affet 380. Bölümünü hemen izleyerek dizinin heyecanını yaşamaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Tunç’un öz annesini bularak Feride’yi ondan kurtarmak isteyen Cüneyt sonunda bütün gerçeğe ulaşır. Annesi Zühre’nin Tunç’un da annesi olduğunu anlayan Cüneyt Tunç’un kuzeni değil kardeşi olduğunu öğrenir. Öte yandan Feride’yi Cüneyt’e bırakmamakta kararlı olan Tunç Feride’nin vicdanı üzerinde oyunlar oynar. Feride, aşkı ve vicdanı arasında sıkışıp kalırken, Cüneyt’ten şüphelenmeye başlayan Eylül, Cüneyt’in amacını öğrenebilecek midir? Kemal’den yeni bir proje çalarak Mimar Aksel’e satmak isteyen Kürşat, Kemal ve Aksel’in birlikte kurduğu tuzaktan habersizdir. Sonunda proje hırsızının Kürşat olduğuna emin olan Kemal Berat ve Kürşat ilişkisini ortaya çıkarır. Umut, Handan ve Berat’ın geçmişteki suçlarını araştırırken, Handan’ın herkesi şoke edecek bir sürprizi vardır. Bahar ise Umut ve Kemal’in geçmişte yaşananları araştırdıklarından şüphelenmeye başlar.

Beni Affet dizisi her Cuma kendi kanalında sevenlerinin karşısında olacaktır.Bir önceki yazımız olan Karayel Poyraz Dram Sinema Filmi başlıklı konumuzda Karayel Poyraz, karayel poyraz filmi ve karayel poyraz izle hakkında bilgiler verilmektedir.

"Beni Affet 380. Bölümü izle" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
img

DİĞER DİZİLER

Yandex.Metrica