Barfi! Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur

Barfi! Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur

Film Puanı:
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
Film Adı :
Barfi! Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur
IMDB Puanı :
8.1
Süre :
151 Dakika
Vizyon Tarihi :
10 Mayıs 2013 Türkiye
Yapım Yılı :
2012
Tür :
Komedi, Dram, Romantik
Ülke :
Hindistan
Görüntü Yönetmeni :
Yönetmen :
Film Konusu :
Annesinin ölümü sonucunda babasının bakması gereken Barfi doğuştan duyma yeteneği ve konuşma yeteneğinden yoksun olarak doğmuştur. Ama hayata sımsıkı bağlıdır ve her zaman yaramazlıklar yapmaktadır ve başı çoğunlukla belaya girer. Yaşadığı kasabaya Shruti Ghos adında bir bayan taşınır ve aralarında sıkı bir bağ oluşur. Ama Shruti bir kaç ay sonra başka biri ile evlenecektir zaman ilerledikçe Shurti de Barfiye karşı birşeyler hissetmeye başlar. Bunu aileside öğrendiğinde Shurtiye karşı tepkiler artar ve eleştirilere maruz kalır. Ailesi Shurtinin normal bir insanla evlenmesini ister duyma ve konuşma yeteneği olmayan birisi ile evlenmesini istemezler ve buna engel olurlar yıllar sonra Shurti ile Barfi tekrar karşılaşırlar.
Filmin Fragmanı :

Bu Film İçin Sinema Seanslarını Arayın

 
Barfi! Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur sinema filminde bir gencin dramından romantiğe dönüşen komik olaylarını konu alır.Barfi Doğuştan duyma ve konuşma yeteneği olmayan Barfiye annesinin ölümü sonrasında babası ile baş başa kalmışlardır Barfi yaramaz bir çocuktur ve her zaman başı belaya girer. Günün birinde yaşadığı kasabaya bir kız taşınır ve Barfi bu kıza karşı hiç hissetmediği duyguları hisseder. Kız bir kaç ay sonrasında başkası ile evlenecektir. Barfi ümidini kesmez ve gün geçtikçe kızda Barfiye karşı birşeyler hissetmeye başlar ama bu ilişkiye ailesi engel olacaklardır. Yıllar sonra Barfi ile Shurti tekrar yolları kesişir. Barfi Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur sinema filminin fragmanını izleyerek Barfi Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz ya da Barfi Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur sinemasına ait fotoğrafları inceleye bilirsiniz. Barfi Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur vizyon tarihi ise 10 Mayıs 2013Bir önceki yazımız olan Dünya Savaşı Z Sinema Filmi başlıklı konumuzda aksiyon filmi, dram filmi ve dünya savaşı z hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş:
"Barfi! Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Bu konuya hiç yorum yapılmadı.
HEMEN YORUM YAP

Keywords: Barfi! Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur , Barfi! Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur konusu, Barfi! Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur fragmanı, Barfi! Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur filmi, Barfi! Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur izle, Barfi! Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur seyret, Barfi! Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur oyunculari, Barfi! Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur ne zaman cikar, Barfi! Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur biletleri, Barfi! Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur sinema filmleri,, Barfi! Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur filmleri
img

BENZER FİLMLER

fragmanlar
facebook
çok okunan haberler
Malesef, bugün hiç haber girilmedi.
Malesef, bu hafta hiç haber girilmedi.
Malesef, bu ay hiç haber girilmedi.
Yandex.Metrica