akbank borç ödeme kredi kartı limit sorgulama kredi kartı borcu sorgula kredi kartı borç öğrenme kredi kartı borcu sorgula kredi kartı borcu sorgula kredi kartı borcu sorgula kredi kartı borcu sorgula kredi kartı borcu sorgula kredi kartı borcu sorgula yapı kredi borç sorgulama Aşkın Bedeli 61. Bölümü izle
10:03 : Fragmanı
10:03 : Fragmanı
10:03 : Fragmanı
10:03 : Fragmanı
10:03 : Fragmanı

Aşkın Bedeli 61. Bölümü izle

Paylaş:
dizisi izle  Aşkın Bedeli 61. Bölümü izle

Aşkın Bedeli 61. Bölümü 09 Aralık 2013 Pazartesi günü yayınlandı. Aşkın Bedeli 61. Bölümü izleyemediyseniz üzülmeyin. Aşkın Bedeli 61. Bölümünü hemen izleyerek dizinin heyecanını yaşamaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Poyraz ve Zeynep, birbirlerine karşı duydukları aşka karşı duramamışlar sonunda birbirlerinin büyüsüne kapılmışlardır. Zeynep de Poyraz da başlarına geleceklerden habersiz adeta bir masal dünyasında yaşamaktadırlar. Poyraz iş seyahati için şehir dışına giderken yanında Zeynep’i de götürür. Yolda yaşayacakları aksilik, onlara unutamayacakları bir gece armağan eder. Sedef’i bulduğu için mutlu olan Gülten, bir yandan da Selen’i kurtarmanın yollarını aramaktadır. Gülten’e pişmanlığını anlatan Selen, Gülten kendisinden sakladığı büyük bir gerçek olduğunu örenecektir. Taner ise, bir yandan Ender’in istediği parayı bularak, ondan hisseleri devralmaya çalışırken, bir yandan da Haznedar ailesini hapse attıracak belgeleri ele geçirir. Haznedar ailesini zor günler beklemektedir. Cem’in saldırısına uğrayan Ender, Betül’ü boşanmaya ikna etmenin peşindedir. Cem ise Ender’le görüştüğünü düşündüğü annesine tepki gösterir. Oğluyla aşkı arasında sıkışan Veda ne yapacağını şaşırmıştır.

Aşkın Bedeli dizisi her Pazartesi kendi kanalında sevenlerinin karşısında olacaktır.

"Aşkın Bedeli 61. Bölümü izle" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
img

DİĞER DİZİLER

Yandex.Metrica