Aşkın Bedeli 61. Bölümü izle

Paylaş:
Aşkın Bedeli 61. Bölümü izle

Aşkın Bedeli 61. Bölümü 09 Aralık 2013 Pazartesi günü yayınlandı. Aşkın Bedeli 61. Bölümü izleyemediyseniz üzülmeyin. Aşkın Bedeli 61. Bölümünü hemen izleyerek dizinin heyecanını yaşamaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Poyraz ve Zeynep, birbirlerine karşı duydukları aşka karşı duramamışlar sonunda birbirlerinin büyüsüne kapılmışlardır. Zeynep de Poyraz da başlarına geleceklerden habersiz adeta bir masal dünyasında yaşamaktadırlar. Poyraz iş seyahati için şehir dışına giderken yanında Zeynep’i de götürür. Yolda yaşayacakları aksilik, onlara unutamayacakları bir gece armağan eder. Sedef’i bulduğu için mutlu olan Gülten, bir yandan da Selen’i kurtarmanın yollarını aramaktadır. Gülten’e pişmanlığını anlatan Selen, Gülten kendisinden sakladığı büyük bir gerçek olduğunu örenecektir. Taner ise, bir yandan Ender’in istediği parayı bularak, ondan hisseleri devralmaya çalışırken, bir yandan da Haznedar ailesini hapse attıracak belgeleri ele geçirir. Haznedar ailesini zor günler beklemektedir. Cem’in saldırısına uğrayan Ender, Betül’ü boşanmaya ikna etmenin peşindedir. Cem ise Ender’le görüştüğünü düşündüğü annesine tepki gösterir. Oğluyla aşkı arasında sıkışan Veda ne yapacağını şaşırmıştır.

Aşkın Bedeli dizisi her Pazartesi kendi kanalında sevenlerinin karşısında olacaktır.

"Aşkın Bedeli 61. Bölümü izle" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Bu konuya hiç yorum yapılmadı.
HEMEN YORUM YAP

Keywords: Aşkın Bedeli 61. Bölümü izle , Aşkın Bedeli 61. Bölümü izle konusu, Aşkın Bedeli 61. Bölümü izle fragmanı, Aşkın Bedeli 61. Bölümü izle filmi, Aşkın Bedeli 61. Bölümü izle izle, Aşkın Bedeli 61. Bölümü izle seyret, Aşkın Bedeli 61. Bölümü izle oyunculari, Aşkın Bedeli 61. Bölümü izle ne zaman cikar, Aşkın Bedeli 61. Bölümü izle biletleri, Aşkın Bedeli 61. Bölümü izle sinema filmleri,, Aşkın Bedeli 61. Bölümü izle filmleri
img

DİĞER DİZİLER

Yandex.Metrica