Aşkın Bedeli 26. Bölümü izle

Paylaş:
Aşkın Bedeli 26. Bölümü izle

Aşkın Bedeli 26. Bölümü 21 Ekim 2013 Pazartesi günü yayınlandı. Aşkın Bedeli 26. Bölümü izleyemediyseniz üzülmeyin. Aşkın Bedeli 26. Bölümünü hemen izleyerek dizinin heyecanını yaşamaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Uğur’u kurtarıp kahraman oluşunun ardından Haznedarların evine yerleşmeyi başaran Taner, Selen’in istek ve tavırları yüzünden evde zor anlar yaşayacak. İntikam planlarının çöpe gitme olasılığıyla yüz yüze kalacaktır. Selen’deki gariplikleri fark eden Betül ise durumu kendine fırsat bilerek en ufak ayrıntıyı bile gözden kaçırmayacak, Selen’in üzerine gitmek için kendince bahaneler bulacaktır. Haznedarların evinde Selen ve Taner’in yarattığı sorunlar yüzünden gergin anlar yaşanırken, Alper ve Zeynep ise eşlerini, çocuklarını kaybetmenin verdiği acıyla başetmeye çalışmaktadır. Cem Özge’nin Alper’le yaşadıkları konusunda ona yardımcı olmak ister. Özge ise son derece kırgındır ve bunu Cem’le paylaşırken, duygularına kapılır. Cem ve Özge arasındaki elektriği fark eden Ferhat ise ne yapcağını kara kara düşünmektedir.

Aşkın Bedeli dizisi her Pazartesi kendi kanalında sevenlerinin karşısında olacaktır.

"Aşkın Bedeli 26. Bölümü izle" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Bu konuya hiç yorum yapılmadı.
HEMEN YORUM YAP

Keywords: Aşkın Bedeli 26. Bölümü izle , Aşkın Bedeli 26. Bölümü izle konusu, Aşkın Bedeli 26. Bölümü izle fragmanı, Aşkın Bedeli 26. Bölümü izle filmi, Aşkın Bedeli 26. Bölümü izle izle, Aşkın Bedeli 26. Bölümü izle seyret, Aşkın Bedeli 26. Bölümü izle oyunculari, Aşkın Bedeli 26. Bölümü izle ne zaman cikar, Aşkın Bedeli 26. Bölümü izle biletleri, Aşkın Bedeli 26. Bölümü izle sinema filmleri,, Aşkın Bedeli 26. Bölümü izle filmleri
img

DİĞER DİZİLER

Yandex.Metrica