akbank borç ödeme kredi kartı limit sorgulama kredi kartı borcu sorgula kredi kartı borç öğrenme kredi kartı borcu sorgula kredi kartı borcu sorgula kredi kartı borcu sorgula kredi kartı borcu sorgula kredi kartı borcu sorgula kredi kartı borcu sorgula yapı kredi borç sorgulama Aşkın Bedeli 22. Bölümü izle
10:03 : Fragmanı
10:03 : Fragmanı
10:03 : Fragmanı
10:03 : Fragmanı
10:03 : Fragmanı

Aşkın Bedeli 22. Bölümü izle

Paylaş:
dizisi izle  Aşkın Bedeli 22. Bölümü izle

Aşkın Bedeli 22. Bölümü 08 Ekim 2013 Salı günü yayınlandı. Aşkın Bedeli 22. Bölümü izleyemediyseniz üzülmeyin. Aşkın Bedeli 22. Bölümünü hemen izleyerek dizinin heyecanını yaşamaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Alper; Sedef’in gidecek bir yeri olmadığını fark ettiğinde, onu kendi evine götürebilmek için ikna etmeye çalışır. Bu teklifi güçlükle kabul eden Sedef ise Alper’in evinin onu eski hayatına daha da yaklaştıracağını bilmemektedir. Oğlunun sesini duyduğunu düşünerek dışarı çıkan Sedef, hiç beklemediği biriyle karşılaşacaktır. Selen, Uğur için bir sürpriz hazırlayarak onun gönlünü kazanmaya çalışır. Canan’ı kızdırmak için damarına basan Selen, Taner’in ona verdiği telefonu bulan Hayriye karşısında ne yapacağını şaşırır. Taner ise Poyraz’ın güvenini kazanma peşindedir. İstanbul’a geldiğini Haznedar ailesinin öğrenmesini istemeyen Veda, Cem için endişelenirken, Cem ise dayısını arayan Özge’ye yardım eder. Dosyasını Cem’in arabasında unutan Özge’yi büyük bir beladan kurtaracak Cem, Özge için bir kahramana dönüşür.

Aşkın Bedeli dizisi her Salı kendi kanalında sevenlerinin karşısında olacaktır.

Gelen Aramalar

"Aşkın Bedeli 22. Bölümü izle" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
img

DİĞER DİZİLER

Yandex.Metrica